2009′a hızlı bir giriş…

19 Ocak 2009

Sevgili 2009,
Bu seneye girerken senden bazı dileklerde bulunmuştum. Sağolasın, dileklerimin bazılarını, özellikle “sık süprizli” kısmını fazlasıyla ciddiye almışsın.
Sağlıkla ilgili, çok ciddi olmasa da, beni şaşırtan iki operasyonla seneye hızlı bir giriş yaptım. Şu an için her şey yolunda ama sevgili 2009, bundan sonrası için bu senelik ben nasibimi aldım, artık ilişme bana demek istiyorum.

Lâlocan büyüdükçe, her gün yeni numaralarla günümüzü renklendirdikçe neşemiz ve huzumuz da yerinde, sana bunun için de teşekkür etmek isterim.

Bol seyahat kısmına gelince, tocamın peşine takılmak suretiyle ufaktan bir güney seyahatini ıskalamış bulunuyorum ama bahar için biliyorsun daha ciddi girişimlerim olacak. Beni bu konuda da gücendirmezsen pek mutlu etmiş olursun sevgili 2009.

Bol süpriz kısmına gelince! Hangi babayiğit bir gün içinde mevcut evinden taşınmaya karar verebilir? Bütün haftasonunu ev aramakla geçirir?

İşte o biziz 2009.

İşte bize tam bir süpriz! Araştırmalarımız son sürat devam ediyor.

Senin bu sene için ilk süprizin bizlere. Orman havamızı ve bol oksijenimizi terkedip şehire iniyoruz.

Aman ne iyi ediyoruz, meğer herkes bu kararı vermemizi bekliyormuş da çaktırmıyormuş.

Şimdi ağzımız kulaklarımızda.

Bir de taşınma işini gözümüzde büyütmeden evimizi yerleştirdik mi ben daha ne isterim senden?

Şaka tabii... İsterim. Bitmez benim isteklerim : ) Ama senden de hep cömert davranmanı beklerim. Bizi hayalkırıklığına uğratma e mi 2009!

Sevgiler.

Arada yazamayıp, resmettiklerimiz de huzurlarınızda : )


4 yorum:

dia,  19 Ocak 2009 18:37  

Süper bir yazı daha ve tabi resimler de..
Lal inanılmaz bir hızla büyüyor ve ben onun yaptıklarına şimdi bile inanamazken kocaman genç kız olduğunda onu anlayamamaktan korkuyorum teyzesi olarak..
Umarım böyle olmaz da en yakın iki dost oluruz anne ve babasından sonra tabii..
Sevgiler..

Nilsu'nun annesi 20 Ocak 2009 14:12  

Çok geçmiş olsun... Umarım bundan sonra sıra güzel süprizlerdedir:)

ghbpbm 11 Şubat 2009 06:12  

, [url=http://ahidxqymofji.com/]ahidxqymofji[/url], [link=http://ygtaibsmtwxt.com/]ygtaibsmtwxt[/link], http://tkecgwilphmo.com/

azmloj 15 Şubat 2009 04:21  

, [url=http://tynmsxekbcas.com/]tynmsxekbcas[/url], [link=http://wxalbbtyjgig.com/]wxalbbtyjgig[/link], http://ltqspxttvbnp.com/

Yorum Gönder